19. rujna 2024.
Spread the love

U prvoj utakmici drugog kola WWIN lige Bosne i Hercegovine Sloboda je večeras ugostila Posušje, a gosti su slavili rezultatom 2:0.

Posušje je povelo iz prvog ozbiljnijeg napada. Jenjić je glavom zabio u 37. minuti. Prvo poluvrijeme bilo je jako slabo i nije se previše vidjelo, a nešto bolje dogodilo se u nastavku.

Posušje je povelo već na početku drugog dijela. Rozić prvo pogađa stativu, ali potom odbijenu loptu sprema u mrežu. Tim pogotkom kao da su pobijedili Tuzlake koji nisu našli način da se vrate i upisali su novi poraz.

Sloboda – Posušje 0:2

SLOBODA: Muminović, Beganović, Bratovčić, Osmanković, Mahmud, Jašarević, Kurtalić, Husejinović, Cvijanović, Dervišagić, Jovašević.POSUŠJE: Galić, Stapić, Marić, Vrgoč, Mihaljević, Begić, Jenjić, Hanuljak, Mandić, Rozić, Boban.