7. srpnja 2024.

Objavljeni otkucaji srca Cristiana Ronalda u kaznenoj drami protiv Slovenije

Spread the love

Kada je puls skočio na 170?

Nogometna reprezentacija Portugala nakon velike drame i penal-lutrije eliminisala je Sloveniju u osmini finala Europskog prvenstva u Njemačkoj.U centru pažnje bila su četiri igrača – Cristiano Ronaldo (promašio penal u prvom produžetku), Jan Oblak (odbranio njegov udarac), Benjamin Šeško (promašio zicer u 115. minuti) i Diogo Costa (odbranio udarac Šešku i tri jedanaesterca u penal seriji) .

Posebno se izdvojio Ronaldo koji se rasplakao kao malo dijete nakon što je propustio realizirati kazneni udarac.Slavni Portugalac je za vrijeme meča sa Slovencima na ruci nosio mjerač pulsa (WHOOP 4.0), a objavljeni su i podaci o otkucajima srca tijekom izvođenja penala na kraju utakmice.

Prije nego što je pogodio sa bijele tačke u penal seriji za 1:0, Ronaldo je uspio spustiti puls na oko 100 otkucaja u minuti, što je bila najniža razina tijekom večeri.Nakon što je s bijele tačke precizan bio Bruno Fernandes za 2:0, Ronaldov puls skočio je na 125.Potom je sjajni Diogo Costa odbranio i treći jedanaesterac Slovencima, a Ronaldov puls skočio je na 170 otkucaja u minuti uoči penala kojim je Bernardo Silva osigurao pobjedu i prolaz Portugalcima u četvrtfinale.