19. rujna 2024.
Spread the love

Nogometašima Reala samo jedna utakmica bila je dovoljna za prvi ovosezonski trofej, pošto su večeras u Varšavi svladali Atalantu rezultatom 2:0 u finalu UEFA Superkupa.

Bio je to susret koji tradicionalno na početku sezone igraju pobjednici Uefina natjecanja, Lige prvaka i Europske lige, a na kraju su Kraljevi bili uspješniji i slavili veliku pobjedu.

Pretjeranih uzbuđenja nije bilo, pogotovo u prvom poluvremenu. Odluka je pala u drugom dijelu utakmice.

Golove vrijedne šestog trofeja UEFA Superkupa za Real zabili su Valverde u 59. minuti kada je Vinicius sjajno prošao i servirao mu loptu, te Mbappe koji je večeras postigao svoj prvi pogodak za Kraljeve u 68. minuti utakmice.

Madriđani su pokazali svu svoju snagu i bit će vrlo zanimljivo vidjeti hoće li ih itko zaustaviti u narednoj sezoni u pohodu na obranu naslova španjolskog prvaka i Lige prvaka.

bh. reprezentativac Sead Kolašinac odigrao je 70 minuta za svoj tim, za koji je bio starter.