19. rujna 2024.
Spread the love

Ismail Barlov osvojio je večeras srebrnu medalju na Paraolimpijskim igrama u Parizu.

Nakon ovog nevjerojatnog uspjeha, vidno zadovoljan je rekao da mu se ostvario san.

“Stvarno sam zadovoljan svojim rezultatom. Ovo nisam mogao ni sanjati i sigurno mogu reći da mi se san ostvario”, rekao je Ismail odmah nakon utrke.

Zahvalio je svima koji su ga bodrili, kako uz bazen u Parizu, tako i onima koji su ga pratili ispred malih ekrana.

“Puno mi je značilo i bili su mi velika podrška, hvala vam puno što me podržavate. Hvala svima koji su me pratili i podržavali“, rekao je mladi Ismail.

Barlov je nastupio u disciplini 50 metara prsno i u finalnoj utrci osvojio drugo mjesto! Ostvario je vrijeme 1:02.74, a ispred njega je završio samo Meksikanac Arnulfo Castorena.

Barlov je ranije nastupio iu Parizu na 150 metara mješovito, gdje je u kvalifikacijama zauzeo 10. mjesto među 13 plivača.